‘Waarom is niet iedereen zo liefdevol als jij?’
De komende periode wordt nog lang niet zo eenvoudig. Hoe bereid jij je hiervoor op…?
Steeds meer mensen komen tot het inzicht en besef/betekenis dat er meer gaande is dan de tot nog toe bekende en besproken aspecten van leven, dood en LIEFDE. De inhoud en betekenis is zo ruim dat ieder bewustzijn tot zijn recht kan komen.
Helena Scheper, transformatiecoach en medium uit verzorgt deze lezing voor het goede doel ”Desire & Give” in Heemstede.
Het leven op de aarde kenmerkt zich door de vele verschillende innerlijke drijfveren die mensen kunnen hebben. Dit is nu eenmaal inherent aan de planeet Aarde.
Aan de hand van dit soort vragen legt de spreker Helena Scheper op een praktische manier uit hoe dit precies komt. Door deze lezing krijg je meer inzicht in de verschillende drijfveren die er binnen de kosmos bestaan.
Ze legt uit wat de impact is op jouw dagelijks bestaan van het door elkaar leven van zoveel drijfveren en de kosmische grenzen die hierbij opgaan. Je krijgt tips hoe jij hierdoor het best met de verschillende innerlijke motivaties kunt omgaan.
Helena heeft als bedrijfskundige een model ontwikkeld dat op een relatief simpele manier jou in staat stelt te begrijpen waarom niet iedereen zo liefdevol als jij is.
Dit model noemt zij de dimensieladder en staat helder beschreven in het boek deel 1: Ontdek je diepste drijfveer”
In het blad PARAVISIE staat een artikel over en met haar samen geschreven. Zeer de moeite waard.
Vragen stellen + Boekverkoop Tijdens en na afloop van deze lezing krijg je uitgebreid de mogelijkheid om vragen te stellen. Helena heeft 7 boeken geschreven en zijn ook deze avond te koop en dus geen verzendkosten.
Beslist een aanrader! Daarom: teleurstelling voorkomen? Reserveer zo vroeg mogelijk
Om de kwaliteit van deze lezing te garanderen is het maximaal aantal deelnemers 50. Schrijf dus snel in als je er zeker bij wil zijn!