Ben jij arts, therapeut en gezondheidswerker, dan is deze lezing zeker een aanrader. De Waarheid aan het Licht is in de komende tijd zeer belangrijk. Hoe bereid jij je voor op……..?.
Helena Scheper, transformatiecoach en medium uit verzorgt deze lezing voor het goede doel ”Desire & Give” in Heemstede.
Helena Scheper kreeg van liefdevolle kosmische wezens met grote medische kennis het verzoek om namens hen een boek te schrijven over medische aspecten van het leven op de aarde en dit met jou te delen. Hun doel is om de liefdevolle artsen, therapeuten en overige zorgverleners op de aarde bewust te maken van de effecten van de immense vervuiling op de aarde. Deze vervuiling zorgt dat de gezondheid van de meeste mensen er slechter voor staat dan dat we denken of ons wordt voorgehouden.
De lezing is gebaseerd op Helena’s boek deel 4 “ontdek hoe ziekte jou helpt”. Dit boek geeft veel inzicht in de gebrekkige zienswijze op de aardse geneeskunde.
Het aardse leven heeft de laatste jaren veel voor haar kiezen gehad. Het is normaal geworden dat er dagelijks vliegtuigstrepen lange tijd in de lucht staan, diverse E-nummers in het voedsel worden gestopt en allerlei chemicaliën aan het kraanwater worden toegevoegd of niet worden gefilterd. Het is allemaal ogenschijnlijk normaal, maar dat is het natuurlijk niet! Het is volstrekt onnodig en heeft zelfs een grotere impact op het welzijn van de mensen dan we in eerste instantie denken of worden voorgehouden.
Helena maakt in haar lezing duidelijk wat jij als hulpverlener moet weten over de effecten van ziekte die door de ziel worden veroorzaakt, versus de effecten van vervuilende omstandigheden op de gezondheid.
Het is een lezing die je niet snel vergeet. Het is vooral bedoeld voor alle mensen die in hun diepste vezels voelen dat zij hier niet voor niets de drijfveer hebben om mensen te genezen. Het is zaak dat je weet hoe je het best jouw talent kunt inzetten om het leven hier op de aarde weer gezond te krijgen.
Vragen stellen + Boekverkoop Tijdens en na afloop van deze lezing krijg je uitgebreid de mogelijkheid om vragen te stellen. Helena heeft 7 boeken geschreven en zijn ook deze avond te koop en dus geen verzendkosten.
Beslist een aanrader! Daarom: teleurstelling voorkomen? Reserveer zo vroeg mogelijk
Om de kwaliteit van deze lezing te garanderen is het maximaal aantal deelnemers 50. Schrijf dus snel in als je er zeker bij wil zijn!