Nieuwsbrief DeLezing 2017: Superfoods/Vitamine/Mineralen September HEEMSTEDE

Heemstede, zondag 27 augustus 2017

Beste Lezer(s),

De vakantie is nauwelijks voorbij en het lijkt wel of de hele dag als vanouds bol staat met moeten…., doen…., willen.., ergens bij willen horen….., afspraken…..etc..

Kom op mensen!! Op naar de dagelijkse beslommeringen die we NU toch met een totaal ander inzicht kunnen hanteren wat uiteindelijk resulteert in een dag met minder stress.

Stress is het gevolg van een minder juiste samenwerking van o.a. de Hormonen, Mitochondriën etc.. En zeker nooit andersom, alleen het verkoopt wel goed in deze tijd van angst en afhankelijkheid.
Daarom vragen wij nog eens julllie aandacht voor het volgende waarmee Rinno Heidstra en Sanulogic uitkomst kunnen bieden.

Vervolgens wijden we een item aan De Blije B en Ronald Bernard, de AGENDA en de LINKS.

SANULOGIC en Rinno Heidstra.
Een eye-opener voor wat betreft jouw gezondheid. Zie ook Vorige Nieuwsbrief.

Rinno Heidstra, werkzaam als Medisch Heilpraktiker, biedt zoveel disciplines qua gezondheid aan waarbij je in een mum van tijd jezelf beter leert kennen. Je weet dan ook wat de reden is hoe je uit balans bent gekomen en wat jij samen met Sanulogic kan aanpakken.

Eerst even verkennen. Dat kan.
Door zijn drukke werkzaamheden geeft Rinno nog 1 lezing in 2017:
Donderdagavond 14 september in Heemstede waar je voor vragen of meer info terecht kan.
Hier hoor en zie je o.a. wat de reden kan zijn waarom vitaminen, mineralen, homeopathische stoffen of allerlei smoothies en reguliere elementen weinig of geen blijvende verbetering kunnen bieden.
Door Adviezen en Behandelingen op basis van gedegen onderzoek kom je verder dan jezelf ooit gedacht had.

Stel je vragen die wellicht ook voor je medemens van dienst kunnen zijn. Zelfs je ongerustheid wegnemen of onbekendheid met de materie, daar schept Rinno Heidstra duidelijkheid in.

Spreek jij uit ervaring om als toeschouwer op het juiste moment gevoel en handelen te combineren en in de praktijk toe te passen?
Weet dan dat er pas sprake kan zijn van veranderingen zodra je uit je reflexmatig handelen kan en durft te stappen. Zo niet dan hoopt de tijd zich in je op met als gevolg een disbalans met vaak nare gevolgen.
Die toeschouwersrol vergt moed, doorzettingsvermogen en respect voor jezelf en daardoor ook voor je medemens. Want anders kunnen we spreken van fake liefde. Komt dat woord 'fake' je bekend voor?

KOM NAAR DE LEZING: 14 september in Heemstede zie onze Agenda.
 

Ronald Bernard start namens de blije b en samen met DeLezing het nieuwe seizoen in Heemstede.
Drukke werkzaamheden zullen het aantal lezingen van de Blije B in 2017 beperken.

Ronald Bernard zal in het geval je vragen beantwoord zijn met nieuwe informatie komen voor het komende jaar zodat meer zicht is op natuurlijke groei zolang wij onszelf hiervoor ook inzetten. Een burgerinitiatief met jouw bank in oprichting waarbij jij straks dmv een eigen inlogcode zonder tussenkomst van een bank jouw financieën kunt runnen. Meld je snel aan!

Inmiddels is Video deel 3: Ronald Bernard – Onthullingen van een insider naar buiten gebracht.
Zeer confronterend maar met zo veel respect en liefde gedeeld.
Medestander kan of durf jij zonder in dezelfde disfunctionaliteiten te vervallen als voorheen jouw bank in oprichting te steunen? 

Je vragen worden beantwoord en je nieuwsgierigheid wordt beloond. Zie onze Agenda
 


 
AGENDA DeLezing September/Oktober 2017
 

 

L I N K S

  • Collective Evolution – Ben jij hiervan al op de hoogte? Nee, dan voor volgend jaar want jouw gezondheid wordt ondermijnd
    Een Burger mag onveilige bodyscan op luchthaven weigeren. Je kunt wat intimidatie verwachten, maar weet wat je recht is! Bodyscanners op luchthavens zijn nooit adequaat getest volgens producent en blijken een serieus gezondheidsrisico. Hoe meer mensen de scan weigeren en ouderwets vragen om fouilleren, hoe sneller dit systeem ontmanteld wordt. Als consument hebben we hierin een bepalende rol. De bodyscanners hebben nooit een bewezen voordeel opgeleverd boven metaaldetectors en fouilleren.

NIEUWSBRIEF ONTVANGEN

  • Je wilt toch ook automatisch op de hoogte blijven van de laatste nieuwsbrief, presentaties, workshops en cursussen?
  • Schrijf je dan nu in door middel van dit emailadres: info@delezing.nl
  • Wil je een ander ook een plezier doen met deze uitnodiging? Vertel of stuur het door!.
  • Wil je een link met ons delen? Stuur het ons op en wij delen het samen met jou.

Veel leesplezier en een vriendelijke groet,
Het Team 'DeLezing'

Trix van de Poll
Desiré Blok
+31(0) 622 686 750
www.delezing.nl
info@delezing.nl
Facebook

Charity Foundation 'Desire and Give'
www.desireandgive.nl
info@desireandgive.nl
Desiré Blok
+31(0) 622 686 750