Nieuwsbrief DeLezing 2 0 1 7: Jacqueline Lootsma Zondag 19 februari – Essentiële Oliën – De Kracht van Geuren

Heemstede, dinsdag 14 februari 2017
Beste Lezer,

Onderzoek, ervaring en algemene inzichten hebben anno 2016 tot op heden steeds meer geleid tot het overgaan op en het gebruik maken van producten uit de Apotheek van de natuur.

Dit is ook duidelijk zichtbaar bij het gebruik van Essentiële Oliën. De Kracht van de oliën en hun Geuren brengen ons dieper bij onszelf en zorgen daardoor ook voor een goede ondersteuning. Dit is zelfs door de Quantumtheorie bekrachtigd.

Ty Bollinger, The Truth about Cancer en Dr. Josh Axe en nog vele anderen staan achter de wijze van suppletie dmv Essentiële Oliën die menigeen weer in zijn kracht kan brengen en daardoor kan komen tot een optimale welbevinden.

Ziekenhuizen in het buitenland staan het mondjesmaat al toe.
Wanneer volgt Nederland? Ja, die is met alles wat maar even afwijkt van het zgn. 'normale' te laat. Alleen liever te laat dan nooit, toch?

Grijp je kans en kom luisteren.

Jacqueline Lootsma zal als ervaringsdeskundige spreken op:

 
Zondagmiddag 19 februari 13:30-16:00 uur – Jacqueline Lootsma
De Kracht van Geuren
Essentiële oliën kunnen hun invloed hebben op ons lichaam, emoties en spiritueel nivo, ze werken kalmerend of opwekkend.
Geuren hebben een grote invloed op ons. Als je iets ruikt, kunnen er meteen herinneringen omhoog komen uit het verleden…………


 

Wat mag je verwachten van deze zeer bijzondere lezing?
  • De orde van het universum (yin/yang en de 5 elementen)
    Hier duid ik op de wetmatigheden volgens welke het universum wordt opgebouwd en voortdurend verandert. Kort en bondig!!
  • De mens als spiegel van het universum (in het kort)
    Hierin schets ik in het kort de relatie tussen de mens en het universum, vooral gericht op de universele blauwdruk (hemelenergie) en de materiële invulling (aarde energie). Onze cellen die gestuurd (geïnformeerd) worden door clusters van sterren en planeten in het universum en die gevoed worden door de materiële energie van de aarde (voeding)
  • De betekenis van voedsel (in de breedste zin)
    Hier duid ik op de interacties van de mens met aarde, zonnestelsel….enz. De mens als ervaring van “zijn” Universum. Welke energieën (voedsel) voor welk organenpaar (5 elementen naar organen en voeding). Hier wordt iets meer geduid over onze verbinding met het universum….hoe ontstaat leven…..de mens als evenbeeld van het universum – holisme!
  • Ziekte en gezondheid…de diepere betekenis
    Wat is ziekte…de stadia van ziekte en de zin van ziekte in ons evolutieproces!
  • Hulpmiddelen uit de natuur (speciale aandacht voor curcumine, het goud van de 21ste eeuw)
    Hoe werkt voedsel als dagelijks middel om ons evenwicht in stand te houden en wat biedt de natuur ons aan als we dit evenwicht ernstig verstoren….curcumine als brug naar een bewust en gezond leven!
  • Een overzicht van ziektes waarvoor onderzoek bevestigde dat Kenwell Nature Curcumine uitkomst biedt. Hierover zijn reeds proefondervindelijke en wetenschappelijke testen gepubliceerd. Ook eigen onderzoeken bij onze gebruikers geven in ieder geval nu al een positief effect aan bij:
  • Lyme
  • Spierproblemen
  • Gewrichtsproblemen
  • Diabetis
  • Ziekte van Crohn
  • MS
    Meer info:delezing.nl
Met jouw steun kunnen we weer onze medemens van dienst zijn. Samen staan we sterker.

 
HARALD KAUTZ-VELLA:
Heeft zijn informatie VRIJ GEGEVEN EN ALLES IS GRATIS  op zijn website en via YOUTUBE te zien

GEEN CURSUS OF PRESENTATIE MEER BIJ WONEN ALLES GRATIS  vanuit je luie stoel alles op jouw tijd bekijken – Duitse en Engelse versie.

Harald Kautz-Vella:  Chemtrails en Goengineering, Transhumanisme & Kunstmatige Intelligentie, Biotechnologie, ET & UFO, Morgellon en nog veel meer vernieuwende informatie……..

 
Nieuwsbrief ontvangen
  • Je wilt toch ook automatisch op de hoogte blijven van de laatste presentaties, workshops en cursussen?
  • Schrijf je dan nu in door middel van dit emailadres: info@delezing.nl
  • Wil je een ander ook een plezier doen met deze uitnodiging? Vertel of stuur het door!.
  • Wil je een link met ons delen? Stuur het ons op en wij delen het samen met jou.
Met vriendelijke groet,
Het Team 'DeLezing'

Matthijs van de Stroom
Trix van de Poll
Desiré Blok
+31(0) 622 686 750
www.delezing.nl
info@delezing.nl

Facebook

'Desire and Give'
www.desireandgive.nl
info@desireandgive.nl

Desiré Blok
+31(0) 622 686 750